instagram kapatılan hesap acma
olgunmedya
Tarih: 21 Mayıs 2023 Pazar Kategori: Instagram 0 Yorum

Instagram Kapatılan Hesap Açma

Instagram günümüzde en etkili sosyal medya araçlarından bir tanesidir. Birçok ünlünün dahi oldukça sık bir şekilde Instagram kullandığını görüyoruz bunun yanı sıra birçok kişi de Instagram ile birlikte ünlü olmak için çalışmalar yapmaktadır. Bu tür çalışmalar da oldukça doğaldır çünkü Instagram oldukça güçlü bir mecradır. Bu mecranın etkisi oldukça fazla olduğu için de zaten birçok marka da reklamını Instagram üzerinde yapmaktadır. Instagram kısacası bir kişinin reklamını en iyi yaptığı sosyal medya araçlarından bir tanesidir ve aynı zamanda da kaliteli bir vakit geçirmek için de insanların tercih ettiği bir sosyal medya aracıdır. 

[html]<a class=”btn btn-social bg-linkedin” href=”https://wa.me/905464660542″><i class=”ri-phone-line”></i>İletişime geçmek için Tıklayın</a>[/html]

Instagram’da bazı durumlarda maalesef hesaplarımız elimizde olmayan sebeplerden dolayı kapanabilir. Bunun da birçok sebebi vardır. Öncelikle Instagram’da hesap kapandığı vakit bazı durumlarda geri açmak oldukça zor olabilir. Bu sebeple de profesyonel destek almak gerekecektir. Olgun Medya olarak işte tam burada devreye giriyoruz. Instagram hesabınız ne sebeple kapanırsa kapansın Instagram kapatılan hesap açma konusunda siz değerli müşterilerimize gereken hizmeti veriyoruz. Bu hizmetler doğrultusunda da en kısa süre içinde kapatılan hesaplarınızı geri almanız mümkün olacaktır. Bundan önce Instagram’da bir hesap neden kapanır bunları kısaca incelemek gerekirse; 

Güvenilir olmayan sitelerden takipçi satın almak ya da beğeni tarzı işlemler oluşturmaktan dolayı hesabınız kapanabilir. Bu sebeple takipçi satın alma gibi bir amacınız varsa bunu daha güvenilir siteler aracılığıyla yapmanız gerekir. Olgun Medya olarak biz de bu sitelerden bir tanesiyiz. Yaklaşık olarak 6 yıldır bu sektörde hizmet veriyoruz ve sadece bir kişi ile değil oldukça geniş bir profesyonel ekiple bu tarz işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede de siz de kısa süre içinde dilediğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz. Tabii ki bu takipçi sayısı ya da beğeni sayısına ulaşırken de Instagram hesap kapanması gibi hesaplarınızın riske girmemesi için de elimizden geleni yapıyoruz. Tamamen takipçileri profesyonel bir şekilde hesabınıza aktardığımız için de Instagram algoritması bu tür bir durumda riskli bir olay görmüyor. Bu sebeple de herhangi bir şekilde hesabınıza kısıtlama gelmiyor.

Hemen Oku!  Instagram'ı Etkili Kullanma Yolları

Bir diğer sebep hesabınıza yapılan saldırılardır. Bu saldırılardan bir tanesi de hesabınızın taklit bir hesap olduğuna yönelik sürekli olarak şikayet oluşturmaktır. Instagram kapatılan hesap açma konusunda bize gelen durumlar arasında bu tür saldırılar da sıklıkla görülmektedir. Bu tür durumda hesabın size ait olduğunu profesyonel ekiplerimiz kısa süre içinde ispatlayacaktır.

Bunun dışında bazı durumlarda Instagram’ın da yapmış olduğu hatalardan dolayı nadir de olsa hesabınız kapanabilir.

Paylaştığınız gönderilerde sürekli bir şekilde konuyla alakasız etiketler koymanız durumunda da Instagram hesabınızın robot olduğunu düşünerek hesabınızı kapatabilir. Bu ve daha birçok buna benzer sebepten dolayı Instagram hesapları kapatılabiliyor.

instagram kapat lan hesap acma - Instagram Kapanan Hesap Açma

Tüm bu durumlar neticesinde ne yaparsanız yapın herhangi bir şekilde Instagram hesabınızı geri açamadığınız durumda Olgun Medya olarak çok kısa süre içinde hesaplarınızı tekrar açma konusunda gerekli çalışmaları yapıyoruz. Tabii ki hesabınız ne tür sebepten dolayı kapandıysa bu hesapların açılma süresi de buna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu tür bir durumda da net bir vakit vermek doğru olmayacaktır fakat ortalama olarak 1 gün içerisinde kapanan hesaplarınızı açacağımızı söyleyebiliriz. Instagram kapatılan hesap açma konusunda da oldukça başarılı olduğumuzu belirtmekte fayda olacaktır. Bu konuda size %99 oranında bir güvence sunuyoruz. Tabii ki böyle bir güvence sunmak için de profesyonel bir ekip lazım ve bu profesyonel ekibi biz oluşturmuş durumdayız.

Fiyat olarak da ortalama olarak bu tür işlemleri 200 TL gibi bir civara yapıyoruz. Bu piyasayı da araştırdığınız vakit oldukça uygun bir fiyat ki zaten kapatılan hesabı açma konusunda hizmet veren çok da bir site yok. Eğer bu ödediğiniz miktar karşılığında hesabınızı geri açmayı başaramazsak paranız da anında iade olacaktır. Fakat bu konuda oldukça iddialı olduğumuzu bir kez daha söyleyelim. Siz de ne yaparsanız yapın Instagram hesabınızı geri açma konusunda başarılı olmadıysanız dilerseniz site üzerinden bizimle iletişime geçip hizmet alabilir dilerseniz de WhatsApp üzerinden iletişime geçerek kısa süre içerisinde hesabınızı kaldığı yerden geri alabilirsiniz.

Hemen Oku!  Instagram Hesabım Çalındı

[html]<a class=”btn btn-social bg-linkedin” href=”https://wa.me/905464660542″><i class=”ri-phone-line”></i>İletişime geçmek için Tıklayın</a>[/html]