instagram hesap kapatma - Instagram Hizmetleri
olgunmedya
Tarih: 21 Mayıs 2023 Pazar Kategori: Instagram 0 Yorum

Instagram Hesap Kapatma

Sosyal medya günümüzde oldukça artıları olan bir mecra. Fakat tabii ki her mecrada olduğu gibi artıların yanında eksiler sosyal medyada da bulunuyor. Biz Olgun Medya olarak sosyal medya araçlarından Instagram’a odaklanmış bir siteyiz. Bu sebeple de 6 yıldır sadece Instagram’a odaklandığınız için de bu işleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Instagram’da olumsuz durumlardan bir tanesi de sahte hesaplar. Bu hesapların bazıları zararsız olurken bazıları oldukça zararlı oluyor. Özellikle taklit hesaplar ciddi anlamda can sıkıcı olabiliyor. Eğer sizin ya da işletmenizin adına açılmış sahte bir hesap varsa ve bu hesabın kapanması için uğraştığınız halde herhangi bir sonuç alamadıysanız Instagram hesap kapatma konusunda bize güvenebilirsiniz.

[html]<a class=”btn btn-social bg-linkedin” href=”https://wa.me/905464660542″><i class=”ri-phone-line”></i>İletişime geçmek için Tıklayın</a>[/html]

instagram hesap kapatma - Instagram Hizmetleri

R10.net gibi oldukça güvenilir webmaster platformundaki Olgun Medya konusuna baktığınız vakit Instagram üzerinde yapmış olduğumuz birçok işlemde olumlu şekilde geri dönüşler aldığımızı göreceksiniz. Eğer daha öncesinde Instagram hesap kapatılması için başka sitelerden destek aldıysanız ve buna rağmen sonuç alamadıysanız üzülmenize gerek yok çünkü bu tür bir işlem için size %99 garanti sonuç veriyoruz. Hesap kapatma işlemi için net bir süre vermek doğru olmayacaktır fakat genel olarak 1 gün içinde bu tür işlemlerde başarılı olduğumuzu söyleyebiliriz. Sizin yapmanız gereken tek şey bizim sizden istediğimiz bazı bilgileri vermek ve sonrasında da sonucu beklemek olacaktır.

Bazı durumlarda da Instagram’da belli başlı hesaplar sizi sürekli olarak rahatsız ediyorsa bunun için de Instagram hesap kapatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bunun için ortalama olarak 200 lira gibi bir ücret talep ediyoruz. Fakat herhangi bir şekilde ücreti aldığımız halde hesap kapatma konusunda başarısız olursak da paranızı anında iade etme garantisi de veriyoruz. Siz de bu tür durumlardan dolayı rahatsızsanız günün her vakti WhatsApp üzerinden bizimle görüşerek hesap kapattırma işlemini yapabilirsiniz. Eğer Instagram hesabınız çalınmışsa ve çalan hesabın uygunsuz şeyler yaptığını düşünüyorsanız da bu hesabı geri almak yerine kapanması için de gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle olumlu sonuç almak istiyorsanız siz de anında bize ulaşabilirsiniz.

[html]<a class=”btn btn-social bg-linkedin” href=”https://wa.me/905464660542″><i class=”ri-phone-line”></i>İletişime geçmek için Tıklayın</a>[/html]