Hakkımda

Hakkımda | Kapanan Hesap Açma - Olgun Medya

Ben Kimim?

Ben ,Yaklaşık 6 Yıldır Kendimi Sosyal Medya Alanında Geliştiriyorum Ve Müşterilerime Profesyonel Ekibimiz İle En İyi Şekilde Hizmet Veriyorum.

Çoğu meslektaşım gibi Sosyal Medya Uzmanlığını bir iş olarak görmeyen, yaşam tarzı haline getirmiş biriyim.


Sosyal medyanın gücü her geçen vakit artış göstermektedir. Bu sebeple de sosyal medya uygulamalarına verilen önem de gün geçtikçe buna paralel olarak artış gösterir. İşte bu sosyal medya araçları arasından en güçlü olanı birçok kişiye göre Instagram'dır. Instagram birçok kişinin fenomen olmak için kullandığı bir sosyal medya aracı halini almıştır. Çünkü Instagram'da popüler olduktan sonra fenomene dönüştüğünüz vakit birçok reklam teklifi almak mümkündür. Durum böyle olunca da Instagram konusunda hizmet veren birçok site oluşmuştur. Tabii ki bu sitelerin hepsine güven duymamak gerekir aralarında kaliteli siteler olduğu gibi para tuzağı olan siteler de bulunmaktadır. İşte bu kaliteli sitelerden bir tanesi de Olgun Medya'dır.

Olgun Medya, Instagram üzerine yoğunlaşmış bir sitedir. Olgun Medya'nın patronu olan Can özellikle son 6 senedir bu konuda kendisini oldukça geliştirdiğini ifade ediyor. Zamanla bu işleri daha da büyütme kararı alan Olgun Medya kurucusu bu sebeple de oldukça profesyonel bir ekip kurmuş durumda. Yani bu sebeple Olgun Medya sadece bir kişinin yönettiği tarzda bir site değil arkasında oldukça profesyonel bir ekip var. Zaten bu sebeple de Olgun Medya bu tarz işleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Siz de Instagram konusunda aklınıza takılan herhangi bir durum olduğu zaman Olgun Medya'dan hizmet alabilirsiniz ki hizmet alan oldukça geniş bir kesim bulunmaktadır.

Olgun Medya'dan hizmet alan oldukça geniş bir kesim olduğunu ifade ettik. Girişimciden grafikere, sosyal medya danışmanından reklamcıya birçok kesimin Olgun Medya ile iş birliği yaptığını görmek mümkün. Bu da oldukça doğal bir durum. Çünkü Instagram'ı ele aldığımız vakit oldukça geniş bir pazara hitap ettiğini görüyoruz. Yani sadece fenomen olmak isteyen bireysel bir kişi değil aynı zamanda markasının da reklamını iyi bir şekilde yapmak isteyen bir kişi Instagram'ı etkili bir şekilde kullanmalıdır. Instagram'a harcayacağınız mesai size oldukça olumlu şekilde geri dönecektir bunu unutmamak gerekir. Fakat bir diğer unutulmaması gereken nokta Olgun Medya'nın bu konuda size gerekli olan hizmeti vereceğidir.

 

Olgun Medya Sunduğu Hizmetler

Olgun Medya yazının da başında belirtmiş olduğumuz gibi tamamen Instagram'a odaklanmış bir web sitesidir. Bu sebeple de bu konuda oldukça başarılı olduklarını da söylemek gerekir. Uzman ekipler tamamen Instagram'a yoğunlaşmış durumdadır. Instagram'da etkili bir hesap sahibi olmak istiyorsanız gerçekleştirmeniz gereken ilk husus yeterli sayıda takipçi sayısına sahip olmak olacaktır. Bu konuda çekiliş yapma, takibe takip gibi yöntemler uygulanacak olsa da bu yöntemler hem uğraştırıcıdır ve aynı zamanda net sonuçlar da vermez. Bu sebeple de güvenilir bir aracıyla takipçi satın almak oldukça mantıklı bir yol olacaktır. İşte Olgun Medya'nın sunmuş olduğu hizmetlerden bir tanesi takipçi satmaktadır.

5.000 takipçiden başlayarak 100.000 takipçiye kadar satın almak Olgun Medya'da mümkün olacaktır. Bu sebeple sizler de Instagram sayfanız için ne kadar takipçiye ihtiyacınız varsa Olgun Medya aracılığıyla bu işlemleri kısa süre içinde gerçekleştirmek mümkün olacaktır. Dilerseniz site üzerindeki canlı sohbetten bu hizmeti alabilir ya da WhatsApp ile görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer hizmet de beğenidir. Tabii ki bir Instagram sayfası için en önemli hususlardan bir tanesi olan beğeni hizmetini de başarılı bir şekilde veren Olgun Medya 5.000 ile 50.000 beğeni arasında hizmet vermektedir. Bu hizmeti almak için de aynı takipçi satın alma esnasında uygulamış olduğunuz yolları tercih edebilirsiniz.

Tabii ki birçok kişi de özellikle yüksek sayıda takipçi sayısı olan hesapları hacklemek için uğraşır. Bazen hesabınızı korumak için ne kadar çaba gösterirseniz gösterin bunun önüne geçemeyebilirsiniz. İşte bu tür durumlar için de Olgun Medya hizmet vermektedir. Gerek çalınan gerek kapatılan gerekse de adınız için açılan rahatsız edici hesapları kapatma işlemlerini sadece 200 TL karşılığında yapmaktadırlar. Siz de bu tür durumlar için Olgun Medya'dan hizmet alabilirsiniz. Olgun Medya profesyonel ekibine güvenmektedir. Bu sebeple de sunmuş olduğu hizmetlerde %100 garanti sunmaktadır eğer sunmuş oldukları hizmetlerde başarılı olamazlarsa da para iadesini yapmaktadırlar fakat bu tür durumlar çok nadir karşılanmaktadır.

Yeteneklerim

İnstagram

İnstagram Tarafından Kapatılan Veya Kapanan Instagram Hesaplarınızı Profesyonel Ekibimiz İle Tekrar Aktif Ediyoruz.

İnstagram

İnstagram Çalınan Hesaplarını Kurtarıyoruz , Kurtarmak Mümkün Değilse Mağduriyet Yaratmaması İçin Kapatıyoruz.

İnstagram Hesap Yönetimi

İnstagram Hesaplarınızı Profesyonel Şekilde Yönetiyor Daha Fazla Takipçi ve Etkileşim Alması İçin Geliştiriyoruz.

Facebook

Facebook Kapatılan Reklam Hesapları Aktif Ediyor Reklam Sorunlarınızı Gideriyoruz