instagram calinan hesaplari geri alma - Instagram Hizmetleri
olgunmedya
Tarih: 21 Mayıs 2023 Pazar Kategori: Instagram 0 Yorum

Instagram Çalınan Hesapları Geri Alma

Instagram son yıllarda en sık tercih edilen sosyal medya araçlarından bir tanesidir. Günümüzde birçok farklı sosyal medya aracı olsa da bunlar arasında etki olarak en güçlülerinden bir tanesi belki de en güçlüsü Instagram’dır. Bir kişi Instagram hesabını sürekli geliştirmek ister. Ne kadar fazla sayıda takipçi ne kadar fazla etkileşim Instagram’da fenomen olma yolunda o kadar adım demektir. Fakat bazı durumlarda hesabımızı ne kadar korursak koruyalım Instagram hesaplarımız çalınabilir. Bu tür bir durumda da Instagram çalınan hesapları geri alma konusunda çoğu zaman bu hesaplar profesyonel bir şekilde çalındığı için de geri almak pek mümkün olmuyor. Bu sebeple de profesyonel bir destek almak oldukça faydalı olacaktır. Olgun Medya olarak bu konuda uzman ekiplerimizle birlikte çalınan hesaplarınızı geri alma konusunda oldukça iddialıyız.

Günümüzde webmaster platformları arasında belki de en güvenilir yerlerden bir tanesi olan R10.Net’i incelediğiniz vakit bu tür konularda ne kadar başarılı olduğumuzu göreceksiniz. Çalınan hesapları geri alma konusunda birçok kişinin ve sitenin uygulamadığı hatta bilmediği yöntemlerle birlikte siz değerli müşterilerimizin hesabını çok kısa süre içinde geri alıyoruz. Tabii ki bunun için sizin bazı bilgilerinizi de almamız gerekebilir bu tür bilgileri verme konusunda da tereddütte kalmayınız çünkü Olgun Medya olarak zaten bu sektörde adından bahsettiren ve oldukça güvenilir bir marka olduğumuzu birçok sitedeki yorumlardan da anlamanız mümkün olacaktır. 

[html]<a class=”btn btn-social bg-linkedin” href=”https://wa.me/905464660542″><i class=”ri-phone-line”></i>İletişime geçmek için Tıklayın</a>[/html]

Instagram çalınan hesapları geri alma işlemi süresi tabii ki farklılık gösterebilir. Çünkü oldukça profesyonel bir şekilde çalınabileceği gibi daha amatör yollu da çalınmış olunabilir. Fakat genel olarak ortalama 1 gün içerisinde çalınan hesaplarınızı geri alma hususunda gerekli işlemleri gerçekleştireceğiz. Eğer bu çalınan hesapta çalan kişiler istemediğiniz işlemler yapmışsa ve siz de bu sebeple hesabınızı geri almak değil tamamen kapatmak istiyorsanız da bize bildirebilirsiniz. Zaten bu tür işlemlerde sürekli sizinle iletişim halinde olacağımız için fikir değişiklikleriniz de anında bize bildirebilir ve böylece sadece geri alma değil aynı zamanda kapatma işlemlerini de yapabilirsiniz.

instagram calinan hesaplari geri alma - Instagram Hizmetleri

Bazı durumlarda da özellikle bu tür olaylar işletmeler için olmakta sahte hesaplar meydana gelmektedir. Bu sahte hesaplar de doğal olarak işletmenin, markanın itibarını zedelemektedir. Bu tür durumlarda her ne kadar bu hesabı açan kişilere hesabı kapatması için süre tanınsa da bazı durumlarda bunu yapmazlar. İşte bu tür olaylarda da adınıza ya da işletmenize yönelik sahte bir hesap açılmışsa bu hesapların kapanması için de Olgun Medya’dan destek alabilirsiniz. Anında sizin adınıza sahte hesapları kapatma konusunda da profesyonel ekiplerimiz çalışmalar yapacaktır. Eğer bu tür bir hesap varsa mutlaka bu tür hesapların kapanması için uğraşmalısınız aksi takdirde istemediğiniz sonuçlar ortaya çıkabilir.

Çoğu durumda da Instagram çalınan hesapları geri alma konusunda taleplerden bir tanesi de sizi rahatsız eden hesaplar olmaktadır. Bu tür hesaplarını kapatılması konusunda da gerekli çalışmaları sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Yani Olgun Medya olarak oldukça etkili bir çalışma ortamımız olduğunu söylemek mümkün. Sadece sizin şahsi hesabınız çalınması durumunda değil birçok durumda hizmet veriyoruz. Bu sebeple Instagram konusunda herhangi bir sorununuz olduğu vakit hiç vakit kaybetmeden site üzerinden ya da WhatsApp ile bizle görüşme gerçekleştirebilir ve kısa süre içinde taleplerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Bunun için Olgun Medya en doğru ve en güvenilir adresler arasında gösterilmektedir.

[html]<a class=”btn btn-social bg-linkedin” href=”https://wa.me/905464660542″><i class=”ri-phone-line”></i>İletişime geçmek için Tıklayın</a>[/html]

İşin ödeme kısmına gelecek olursak da net bir fiyat söylemek mümkün olmayacaktır. Bu tür bir fiyat bilgisini daha çok sizinle konuştuğumuz vakit çıkarmak daha doğru olacaktır fakat ortalama olarak 200 TL gibi bir ücret ödeyerek hesap geri alma, hesap kapatma gibi işlemlerinizi gerçekleştirmek mümkündür yani bu tür bir hizmetin oldukça önemli olduğunu düşündüğümüz vakit de fiyatların oldukça uygun olduğunu söylemek gerekir. 6 yıldır yaklaşık bu sektörde yer aldığımız için de oldukça bu konularda uzman olan bir yapımız var. Bu sebeple de %99 gibi size bir başarı oranı sunuyoruz. Tabii ki buna rağmen eğer ödemeyi alıp işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştiremezsek dahi paranızı anında iade etme garantisi de veriyoruz.